| Crapie a întrebat:

am baut un energizant (hell) si 2 cafele de la aparat, insa nu una dupa alta ci pe parcursul a 2 sau 3 ore, ce pot pati? Sa ma pregatesc de inmormantare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu ai patit nimic pana acum, nu are ce sa se mai intample.
Ai putea suferi de palpitatii sau ti se ridica tensiunea daca bei in exces cafea sau energizante.

| Bizon95 a răspuns:

Cati ani ai?
daca ai 7 ani atunci nu dormi la noapte
daca ai 18 sau mai mult, atunci... nu dormi la noapte big grin

| laurentiutirei a răspuns:

Energizantul ramane in corp aproximativ 2-3zile
https://youtu.be/cNZXrCYM5h0