| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, are ceva daca am baut un energizant hell inainte de condus?

Răspuns Câştigător
| irinafatatrista a răspuns:

Pai da.
daca te opreste politia si iti pune etilotestul risti sa iesi pozitiv, si ramai fara permis 3 luni.
nu neaparat pentru ca energizantele au alcool, dar pentru ca ramane in gura un miros ca la alcool, asa patesti si cu apa de gura.
daca ai noroc si te opreste sa zicem peste 30 minute, atunci e ok, din cauza ca sa evaporay deja mirosul.
dar daca totusi te opreste acum si te gaseste in aparat, te duci la sange si demonstrezi ca nu ai baut.
dar pierzi cel putin 2-3 ore
funda?

| Byb2001 explică (pentru irinafatatrista):

Bine ca mi ai spus de apa de gura ca nu stiam

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Vorba lui overem

Ai vrut hell in hell cu tine cumetre laughing))

Lasă rahatruile alea o sa ai probleme de snatata serioase nu este de glumit nici de joacă cu sănătatea

| Byb2001 explică:

Are ceva

| elennax a răspuns:

Nu