| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume! Imi puteti spune care din urmatoarele produse is cele mai bune:Climinax, Spray Stud 100, Crema Vrx Delay,Gel Prosolution,Solutie Suifan Chinese Brush,Volume Plus, Volume Pills(is pastile/spray pentru. ejaculare precoce), si ce efecte negative au pt.ambele sexe.Multumesc.FUNDA

Răspuns Câştigător
| DanielCD a răspuns:

Care crezi ca e careva care sa le fi incercat pe toate? Ejacularea precoce se intampla la barbati. Dar imi dau seama ca ai o varsta la care faci confuzii; oricum mergi la un medic si iti va explica despre disfunciile astea! Ejacularea precoce este de ordin hormonal, psihologic! Bafta!