| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut TPU, am de 2 zile dureri mici în zona drepta și piciorul drept ma doare puțin în rest nu am alte simptome și bănuiesc sa fie apendicita, sunt din Galați și va întreb cam cât ar costa operația? Si dacă sunt student beneficiez de gratuitate sau pot lua adeverinta de la medicul de familie? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| szmotovio a răspuns:

Sa nu fie o hernie inghinala/femurala

| dinaprilie a răspuns:

Daca esti minor e pe gratis. DACA ajungi in stare critica si atunci este pe gratis. In rest cred ca trebuie san"dai" ceva.