| anonim_4396 a întrebat:

Am de vreun an un fel de os in spatele capului, gen un cucui..nu simt ca m-ar durea insa mi-e teama ca nu stiu ce e. E ceva rotund mai bine zis ca un sfarc mai tare. Ce-ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HereToHelp a răspuns:

Este in spatele urechii? Poate este un ganglion. Sau poate e vorba de o asa zisa 'galca'. Consulta si tu un medic.