| MayongoStamly20 a întrebat:

Am fața cam grasuta si am obrajiii mari( nu s gras, am 41 kg ), cum pot sa i fac sa fie mai mici sau cum pot sa slăbesc grăsimea dupa fața?
Vouă fetelor vi se pare urat un băiat cu obrajiii grasi?
Ps. Am 12 ani si is băiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marbea a răspuns:

Fiecare persoana poate avea fata ovala, rotunda, triunghiulara, patrata. Tu probabil ai fata rotunda si nu ai ce sa faci pentru ca nu e vorba de grasime, la 41 kg nu esti gras. Asta e forma fetei tale si nu ai ce sa faci.
Frumos sau urat nu conteaza, este fata cu care te-ai nascut. Sunt mai multe aspecte care fac o persoana frumoasa sau urata si acestea vin din interior.

| MayongoStamly20 explică (pentru Marbea):

Mie toti imi zic " gelatina " laughing) Si vor sa mi atingă obrajiii( stiu ca suna ciudat )

1 răspuns: