| anonim_4396 a întrebat:

Funda pentru raspuns sincer
niste exercitii pentru pectorali?
varul meu e mai gras si ii are mai mari decat alti baieti grasi...
niste ideei pentru exercitii de eliminat grasimea din pectorali?

2 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Nu poti elimina grasimea din pectorali cu exercitii...lafel cum nu poti elimina grasimea din zona abdominala cu abdomene. Daca vei slabi, o sa slabesti proportional in tot corpul. Unde ati vazut voi o persoana fara grasime doar intr-o parte a corpului si in rest grasa?

| PsihologulMZlate a răspuns:

Zii sa mearga mult cu bicicleta dar nu in prosteala.sa isi faca un traseu zilnic. sa incerce si inotul