| Jok12345 a întrebat:

nu inteleg cum fetele își pot incepe viața sexuala, cum sunt de acord sa aiba relatii intime cu baietii, barbatii cand ei arata oribil, ma refer la corp doar. De regula majoritatea baietilor ori sunt slabi si inalti ori grasi. Daca e gras arata urat cu grasimea pe el, daca e slab are picioarele slabe si pline cu par, care se vede mai urat decat la unul gras. Nu inteleg cum o fata frumoasa ajunge sa se culce cu un tip gras, sau cu un baiat slab, cand el gol arata bine doar de buric in sus, insa la picioare si in fund are par o gramada. Pentru fete nu conteaza aspectul acesta sau?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii, apoi iesitul in oras ca le scoate cu masina sau le tin cu ei in casa (ele scapand de parinti ca nu se inteleg intre ei)

| RAY a răspuns:

Sunt tot felul de interese la mijloc

| Violleta2022 a răspuns:

De beneficii materiale nu ai auzit?
Bineinteles ca conteaza cum arta barbatul ala!
Ce daca sunt tinere, foarte frumoase si se culca cu unul urat si batran? O fac sa nu moara de foame, s au sa capete anumite avantaje.
Bineinteles ca marea majoritate care accepta asa ceva, fac prostitutie pe bani buni, ca sa se intretina pe ele, sau familia lor, ori cine stie, poate pe proxenetul care le tine in sclavia sexuala.

| Freya1 a răspuns:

Da,ai dreptate.Hai sa nu ne mai f...em niciuna.
Nu toti sunt perfecti, toti avem defecte doar ca frumusetea sta in ochiul privitorului. Daca mie imi place uni grasun imi place mie nu trebuie sa ii placa altcuiva, sau daca imi place unul mai slabut la fel.Trebuie sa fie barbatul perfect pentru a avea parte de o relatie sau de sex? Eu nu cred.In fond suntem femei si barbati,ne facem relatii, famili impreuna si oricum nu ramanem frumosi si tineri pe veci, cred ca mai conteaza si daca ne potrivim, cum gandim, ce caracter avem.

| Hammurabi a răspuns:

Mă, tu ai impresia că toți sunt făcuți după chipul și asemănarea ta? laughing))

| alina2k18 a răspuns:

Poate baietii aia de care esti tu oripilat o au MAREwinking si sunt buni la patwinking
Plus i-ai controlat tu in fund dupa par? laughing

| Plato a răspuns:

Nu are nicio relevanta ce ai spus. Dar sunt curios, doar slabi au picioarele pline cu par? Cum ai ajuns la concluzia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne sacrificam pentru binele omenirii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã existã diferente mari de aspect e de inteles ca are unu din ei deficit la cãpãtânã.

| Mogiojojo a răspuns:

Este legea naturii: barbatii sunt interesati de corpul femeilor si prea putin se uita la intelect, iar femeile sunt atrase de intelectul barbatilor si nu se uita foarte mult la corp.

| Jay1 a răspuns:

Nu doar aspectul fizic, contează respectul, intelegerea, sprijinul.

| Lule a răspuns:

Cei slabi nici mie nu-mi plac, dar daca e inalt si grasunel e dragalas ca arata ca un ursulet mare si pufos happy

Răspuns utilizator avertizat
| Lule a răspuns (pentru nimportequi):

Hmmm...rahatul se afla in intestinul gros, in special in partea descendenta a acestuia, dar daca la dumneata se afla in burta..nu stiu ce sa zic fiecare cu preferintele lui culinare
P.s: am spus pufos nu paros.

Răspuns utilizator avertizat
| AMa19 a răspuns:

Buna. Pentru ca spre deosebire de baieti, fetele tin cont si de sufletul sau caracterul persoane respective.
Nu totul se rezuma doar la aspectul fizic. Probabil ai intalnit si tu fete care aratau demential, iar atunci cand spuneau ceva parca nu iti venea sa crezi cata prostie poate sa zaca intr-o persoana. Eh, cam asa sta traba si in cazul baietilor. Cel putin eu, daca as fi pusa in situatia sa aleg dintre genul asta de tip duda, dar care sa arate al naibii de bine, iar toate gagicile sa fie in lima dupa el si genul de timp mai gras sau slab, cum ai specificat tu, as alege cea de a doua varianta. Ca sa ai o femeie, trebuie mai intai sa o innebunesti, sa te joci cu minte ei, iar mai apoi te poti juca si cu corpul sau.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AMa19):

Sufletul conteaza= vrajeala

| AMa19 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Este strict parerea ta. Daca tu ai avut norocul sa intalnesti numai persoare care formeaza o relatie doar pentru aspectul fizic, este strict problema ta.
Insa sunt persoane pentru care conteaza mai mult sufletul, iar din puctul meu de vedere, acelea sunt mature si constientizeaza faptul ca aspectul fizic este trecator, iar in definitiv ceea ce ramane la o persoana neschimbat, este sufletul.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AMa19):

Vrajeli feminine

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AMa19):

Apropo, sufletul este un lucru caruia nimeni nu a reusit sa-i dovedeasca existenta. Aspectul fizic chiar conteaza, practic iti da un interes de a cunoaste pe cineva. Asa ca nu mai manca rahat cu idiotenia ta(sufletul conteaza). Nu-ti iese, crede-ma

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru AMa19):

Nu pot sa cred asa ceva, sunt surprins. imi place cum gandesti, sufletul este cel mai important iar aspectul fizic trecator

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru JoookkkeeeRRR):

Alt idiot

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru JoookkkeeeRRR):

Sincer, ca baiat sa sustii idiotenia aia cu sufletul mi se pare ipocrizie totala. De parca fetele/femeile care arata bine nu te atrag. Poate nu esti hetero