| Gangstaass a întrebat:

Am fost la doctor am facut analize nu am infectie urinara nimic,nu ma ustura nimic doar urinez des, El zicea ca sunt racit nu stiu daca asa e dar faza e ca am senzatia ca trebuie sa urinez non-stop si nu stiu ce sa mai fac am luat un urinal ca asa mi-a zis doctorul si nu imi trece. Ajutati-ma va rog frumos nu mai pot fieva mila de mila va rog ajutati-ma cu un raspuns, De o luna sunt asa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Pai daca ai fost la medic ce sa-ti ma spunem noi? nu-ti trece de la o singura pastila, ai rabdare sa-si faca efectul medicamentul. daca ai rezistat asa o luna mai rezista 2-3 zile sa ajunga substantele de la medicament in organism si sa lucreze unde trebuie. sanatate!

| Empathizer a răspuns:

Nu trece de la o singura capsula, trebuie sa iei 2 capsule de Urinal pe zi, timp de 10 zile. Poti asocia si Albastru de metil, cate 10 picaturi de 3 ori pe zi, pe o lingurita de zahar.

| elly14 a răspuns:

Eu asa am patit timp de 5 luni, faceam o data de 2 ori pe luna infectie urinara, exact cum spui tu, simteam nevoia sa urinez des, cateva picaturi si ma ustura uneori, am luat mereu tratament cu Uriclar, Ciprofloxacina imi trecea pe moment dar iarasi pateam la fel.Mi-am facut analize de sange mi-au iesit ff bine, toti doctorii imi ziceau ca sunt racita sau am imunitatea scazuta si de fapt aveam o piatra la rinichi in formare, si m-am dus intr-o dimineata cu o criza la rinichi plecase piatra din rinichi, si crede-ma ca sunt dureri ingrozitoareeee! eu nu stiu la ce medic ai fost tu, dar du-te la un urolog sa iti faca un ecograf, ca se va vedea daca ai ceva la rinichi..Multa sanatate!

| Onica_Veronica_1997 a răspuns:

Poate ca ai probleme cu prostata cati ani ai?

| Gangstaass explică (pentru Onica_Veronica_1997):

Nu e de la prostata ca am 13

| Onica_Veronica_1997 a răspuns (pentru Gangstaass):

Pai trebuie sa ai o infectie ceva nu stiu

| Gangstaass explică (pentru Onica_Veronica_1997):

Fratilor nici infectie nu am am fost iar la urolog a zis ca sunt racit dar tot nu imi trece am luat driptane care te face sa urinezi mai rar am luat mig 400 nu mai stiu ce sa fac nu mai pot nu imi mai trece de nici o culoare