| WizaRDDD a întrebat:

Am fost la fotbal in sala si sunt portar, am plonjat o data si am cazut pe genunchi, pe moment nu m-a durut, dar acum ma doare ingrozitor. Nu este umflat, nu ma doare cand misc piciorul sau cand calc. Ma doare doar intr-un anumit loc: trebuie sa pun mana intr-un anumit loc ca sa ma doara in locul ala, simt un fir de durere, parca ma curenteaza sau arde... Va rog sa-mi spuneti daca stiti, ce este... Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alikdary a răspuns:

Nu cred ca inseamna nimic, si eu am patit de multe ori aceeasi chestie si n-am patit nimic. Nu te ingrijora, trece de la sine.

| WizaRDDD explică (pentru Alikdary):

Cam in cat timp, ti-a trecut?

| Alikdary a răspuns (pentru WizaRDDD):

In maxim o saptamana, nu-mi amintesc asa bine!

3 răspunsuri:
| IamRyuk a răspuns:

Nu ai patit nimic uneori si eu mai patesc dar nu-i bai mere si asa doar nu oi muri din asta...