| Sorin0072 a întrebat:

am fost la fotbal si am primit o lovitura in tibie puternica si am avut odata tibia rupta dar pot umbla pe picior numai ca apas pe tibie cu mana simt o durere si cand sar pe el oare ce sa fie ca pot umbla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CrissuCristina a răspuns:

Mai bine mergi la um medic, el va sti cel mai bine ce este, pentru ca aici toti isi vor da cu presupusul, dar niciunul nu iti va da un raspuns sigur.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Dacă nu mergi la medic problema se poate agrava.