| mariocezar a întrebat:

De cateva luni bune,am observat ca ma doare foarte rau tibia de la piciorul stang. ( la fotbal)
Asta am observat la fotbal,cand am primit o minge destul de tare in tibie,si am ramas pe loc timp de cateva minute.
Simt ca imi amorteste foarte rau,doare mai rau ca o vanataie.
Daca ating cu degetul pe tibie,simt ca este mai moale decat trebuie si ma doare(simt ca la vanataie)
O fi cheag de sange,os rupt? Ce trebuie sa fac? Mama crede ca trebuie sa ma duc la radiografie, exista alta solutie sau macar asta?
Dau funda si multumesc mult la toate raspunsurile!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SilviaPunct a răspuns:

Ascult-o pe mama ta si mergi la ortoped!