| gabriel9977 a întrebat:

am fost racit si apoi am fost sa imi curat urechile de ceara la doctor. Urechea dreapta a ramas putin infundata si tiuie putin.Infectie nu am, de durut nu ma doare ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

S-ar putea sa fie putin inflamata. Daca nu trece mergi din nou la medic.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca un medic ti-ar raspunde mult mai inteligent decat noi.
O seara buna si
Sarbatori fericitehappy

| Divy a răspuns:

Dacă a folosit un jet pentru a îți desfunda urechile e posibil ca presiunea să fie cauza problemelor. Îți recomand să ceri sfatul medicului sau farmacistei pentru situația prezentată.

Multă sănătate și Crăciun fericit!