| KillaHouse a întrebat:

Sunt racit de vreo 2 sapt si de o sapt am urechea infundata, m-a durut doar in prima zi in care mi s-a intamplat se infunde iar apoi nimic nu s-a mai intamplat dar o am infundata nu rau. Aud pe ea, si parca e putin infundata si cealalta... Credeti ca e de la raceala sau e altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Emy200220022002002 a răspuns:

E de la raceala... si am am asa chiar in momentul asta.

| KillaHouse explică (pentru Emy200220022002002):

Si pe tine te-a durut?

| Emy200220022002002 a răspuns (pentru KillaHouse):

Daaa... mai ales cand imi suflam nasul parca imi explodau urechile

| Denisa420 a răspuns:

Poate e de la curent.
Incearca cu o tigara, o aprinzi si partea care nu arde *bineinteles* ti-o bagi usor in ureche, tigara va scoate oarecum curentul din urechea ta si o sa iti revii incet.
La mine merge mereu. ❤