| David_David_1969 a întrebat:

am lasat o cutie cu pizza pe jos peste noapte si a avut cateva furnici inauntru. Am mancat o felie pana sa imi dau seama pentru ca era intuneric. Pot patii ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Nu e nici o problema, cu toate ca in cazul in care ar fi fost furnici pe bucata pe care ai mancat o ai fi simtit pentru ca au un gust intepator. Dar si daca ai mancat nu e nici o problema.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu patesti nimic... In plus a fost si pizza mai nutritiva.
"Studiile" care arata ca mancam paianjeni in timul somnului sunt (nu stiu un cuvant care sa exprime exact ce vreau sa zic, dar sunt mai mult decathappy false.

| Andreeaioan115 a răspuns:

Nu cred ca poti simti, e rau aca ele sunt vii la tine in stomac, e putin scarbos

| MariNNN a răspuns:

Nimic, studiile arata ca de-a lungul vietii, in somn, mancam mai multi paienjeni si insecte decat ani avem!