| DeeaElenaaaa a întrebat:

Am nevoie sa-mi spuneti ce as putea folosi sa-mi treaca tusea mai repede? Am luat o gramada de medicamente si spray dar sunt fara efect. Ceva metode folosite acasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Putin ulei de cocos tinut "in gat", adica pe limba, apoi inghitit.

| GouDidodino a răspuns:

Koflet pastile/sirop de la Hymalaia

| DeeaElenaaaa explică (pentru GouDidodino):

Fara medicamente

| GouDidodino a răspuns (pentru DeeaElenaaaa):

Sunt homeopate

Răspuns utilizator avertizat