| ValEn15 a întrebat:

am niste probleme ce tin oarecum de sanatate si as vrea sugestii unde as putea pune anunt sa strang bani pentru problema mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Hmm.
Daca esti grav, ai putea face un anunt umanitar, dar avand in vedere ca sunt cazuri mult mai grave, nu stiu ce sansa ai avea.
Acum depinde si de gravitatea bolii tale.
De ce nu ne impartasesti ce probleme ai? poate poti face ceva acasa in fata calculatorului, ori o munca mai usoara.
Cati ani ai?
Mai da ceva detalii.
O zi bunahappy

| ValEn15 explică (pentru caramela):

Buna, eu am o problema la dantura, am nevoie de aparat dentar si mai sunt si alte complicatii la maxilar, am facut o consultatie si toate costurile se ridica undeva la 2000 euro, as putea pune si o poza cu dantura mea sa dovedesc asta dar nu se poate aici. As vrea sa stiu daca m-ai putea ajuta in legatura cu problema mea te rog?

| caramela a răspuns (pentru ValEn15):

Din pacate nu suntem atat de bogati incat sa ajutam pe cei care au nevoie, dar daca esti minor, de ce nu apelezi la m edicul de familie si apoi recomandarile intocmite poti cere ajutor la CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE.
NU NE PERMITEM FINANCIAR SA AJUTAM, CHIAR DACA AM VREA NOI.
O zi bunahappy

| ValEn15 explică (pentru caramela):

Nu sunt minor, dar as fii vrut sa te intreb daca ai dori sa ma ajuti, daca ai putea strange bani de la cunostintele tale, cat poate fiecare, te contactam eu pe facebook daca ai dori sa ma ajuti...