| StefanCalin123 a întrebat:

Am niste puncte mici rosii pe corp si daca le dau jos imi apar la loc. Din ce motiv le am pe corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cum le dai jos, ca asta nu inteleg?
Le speli si se curata, au coji si le iei coaja?

| StefanCalin123 explică (pentru Violleta2022):

Pai cu unghia, dar apar la loc in 3 secunde

| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii o infectie bacteriana. Mergi la medicul de familie sa faci niste teste de sange.

| Moon1997 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu poatr fi de la sangr ceva minor happy