| alexandru19921992 a întrebat:

Salut TPU: Am o fisura anala nu stiu ce sa mai fac, cine a mai facut operatie de asa ceva imi poate spune, va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cum stai asa? Du-te la operatie ca nu o sa mai ai ce opera daca se infecteaza.

| alexandru19921992 explică (pentru darrio2007):

Ai avut si tu chestia asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru alexandru19921992):

Nu am avut.Dar nu e bine sa stai asa.Nu este o operatie prea usoara pentru tine ca pacient.Sunt si geluri pentru asta, din cate vad pe net.