| Alemaria30 a întrebat:

.am o intrebare..acu aproximativ 1 an, in urma unui contact sexual, am ramas cu urinari frecvente..nu mi-a iesit nicio infectie in urma analizelor pe care le-am facut (la ginecologie si urologie)..insa de atunci am observat ca in zona inghinala, in partea dreapta (undeva sub muntele lui Venus parca.) mi s-a dezvoltat o oarecare umflatura..ma doare daca apas zona respectiva si se simte clar diferenta fata de partea stanga. Am fost la urologie si doamna doctor spunea ca se vede ca un fel de calcifiere dar nu mi-ar face citoscopie pentru `atat`. Acum ma gandesc sa merg din nou deoarece ma doare din ce in ce mai rau, in special seara.
Nu s-a confruntat nimeni cu ceva similar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Trebuie sa mergi la doctor, multă sănătate ce varsta ai?