| NebunieLaSecunda a întrebat:

Am o intrebare.Cum Fac sa imi creasca pipetu sa se vada mai frumos ca la abdomen stiu ca trebuie sa faci abdomene, la mana trebuie sa faci flotari... dar la piept si muschii de la gambe ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NebunieLaSecunda explică:

Is baiat da laughing scuze da am uitat sa zic blushing pieptu la baieti adica la mine.Toate metodele pls, e destul de dragut dar vreau sa fie si mai frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai stai stai,,, pieptu adica ce esti fata sau baiat ca sa stim si noi ce vrei sa maresti pieptul adica saniii sau la masculin pieptul sa fie mai mare mai in fata si mai masiv?