| anonim_4396 a întrebat:

am o întrebare : de ce atunci când stau pe wc îmi amorțește piciorul stâng? Va rog, luați in serios întrebare am problema asta de vreo 3 ani de zile. Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Misca piciorul cand stai pe wc sa circule sangele mai bine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
La fel patesc si eu... uneori.
Posibil sa ai probleme cu circulatia!
Incearca sa misti piciorul respectiv, iar sangele va circula mai bine.
Te pup!