| Preda_Stefan_1984 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare: la o infectie urinara poti sa ai stari de greata si de oboseala? Nu simt usturimi cand urinez ce urca si la nivel de pelvis

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti avea greata si oboseala, mai ales daca infectia este deja avansata si ti-a afectat rinichii si aparatul uro-genital.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna la 112 cheama salvarea nu ne zapacii pe noi

| Sistemulxxl a răspuns:

Aui luat o boala venerica. Mergi la doctor.