| emilian2001 a întrebat:

Am o mare problema. Azi de dimineata am observat ca sub capul penisului chiar unde se termina ata. Bubitele sunt mici si albe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Si noi de unde sa stim? Suntem doctori, ori ne-amn deschis cabinet aici pe tpu.ro? Ai fost la fetite, ai facut sex neprotejat? Da-ne mai multe detalii ca nu stim...