| steaua12 a întrebat:

Am 14 ani si am fff multe bubite mici albe pe capul penisului sunt fff ingrijorat stiti care ar fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiecare penis, este oglinda stapanului, indiferent ca el este "mistocar" sau nu!

| Felys a răspuns:

Si crezi ca aici ai putea afla un raspuns corect,asa fara sa vedem cum arata acele bubite,sa fim seriosi,pentru asta mergi la medic nu intrebi pe diverse siteuri ca nu o sa iti dea nimeni un raspuns profesional, pot fi tot felul de cauze, boli venerice, sau pur si simplu o igiena necorespunzatoare, asa ca da tu fuga la dermatolog si aflii exact cauza si tratamentul adecvat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate fi vorba de papule peniene perlate, care reprezinta o conditie normala, prezenta la multi barbati. Pentru siguranta este indicat totusi sa consulti un dermatolog.
Te pup!

| GoldandSilver a răspuns:

E normal sa ai asa ceva.Nu iti facew griji.Tu mentine-ti igiena ta intima.

| MadaSweet18 a răspuns:

Cancer testicular probabil

| Apocaliptic a răspuns (pentru MadaSweet18):

II sperii ma!
Steau12, nu il asculta. Mergi la medic ca sigur nu esti singurul.
Documenteaza-te(Steaua12),poate sunt veruci, daca sunt trebuie sa te duci la medic pentru tratament.

| Andrey758NX a răspuns:

N-ai nicio problema o sati dispara e ceva normal dar nu la toaata lumea

| MwahahaPSYCHOlaugh a răspuns:

Nu asculta de astia care spun ca ii o problema si sa fugi la medic...etc.

Bubele alea pe care le ai tu sunt o placere pentru Doamne.

| ToBe a răspuns:

Trebuie sa fi consultat de un medic dar inainte ar trebui sa-ti cureti "BARBATIA" cu ceai de musetel.(Este un dezinfectant natural).