| Stanculescu a întrebat:

am o mica problema : Am fost la mare si m-am ars pe fata si acum m-am cojit pe unele parti ale fetei. Unii colegi mi-au spus ca asa o sa raman mai mult timp. Stiti cumva cum sa ma cojesc pe toata fata?
Dau funda! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ionutzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Prietene stai linistit nai ce sa patesti da ti cu niste crema si cam atat am fost si eu asa ars de soare pe fata acum depinde de la om la om deci eu n-am avut nicio problema ce sa ti zic stai linistit da ti cu crema si cu timpu iti trece bafta

1 răspuns:
| mdaria a răspuns:

Daca citesti acest articol, o sa gasesti solutia perfecta de care ai nevoie, in fuctie de ceea ce ai la indemana.
http://blog.jorjette.ro/ce-putem-face-contra-arsurilor-solare/