| Marioro299999999999 a întrebat:

am o mica problema, ma doare intr-o parte penisul si puțin pe vena nu doare cine știe ce dar cand ating

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hai sa iti zic ce am inteles eu. Ca te doare in acea zona si putin pe vena care nu doare cine stie ce, dar cand atingi dai funda. Este? :/

Ok, trecand peste asta si revenind la lucrurile serioase (ca aceasta virgula), cel mai probabil o sa treaca. Te-ai lovit recent acolo? Ai stat intr-o pozitie inconfortabila? Ai avut relatii sexuale recent si s-a lasat cu alte lucruri? Daca nu trece in 2 zile, atunci nu strica o vizita la medic. Dar ar trebui sa treaca, poarta pantaloni si boxeri mai largi in aceste zile si nu face miscari bruste.

Numai bine!

1 răspuns:
| Hellomyfriend2007 a răspuns:

Ari te-ai lovit acolo ori te-ai iritat sau dacă nu e doar o întindere a musculaturii dar dacă nu sunt nepoliticos pot cere o poza?