| Alexboss119 a întrebat:

am o problema am 17 ani si vreau sa va spun ca noaptea ejaculez in somn am citit pe net despre asta si se spune ca se numeste polutie nocturna. inca nu am avut niciodata un act sexual cu o fata. e ceva grav sa ejaculez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
E foarte normal, se mai numeste vise umede, adica te exciti in somn si e super normal sa si ejaculezi.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E ceva normal mai ales ca nu ai o viata sexuala activa.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai fi avut contact sexual, era grav să ejaculezi?
Dacă punem problema în acest fel, sesizezi inutilitatea întrebării tale?
Poluțiile sunt modul natural și firesc de eliberare a tensiunii sexuale din corp - așadar nici pe departe nu ar putea fi ceva periculos.

| Gabryel85 a răspuns:

Nu, stai linistit. Totul functioneaza bine. De obicei, daca nu ai act sexual si nici nu te masturbezi, la catva timp exista "descarcari" de acest fel.

| Dracoola a răspuns:

E ok, stai linistit.

| Mașka98 a răspuns:

E ceva normal. Daca fetele au ciclu menstrual, atunci baietii au pol.nocturne. Nu e nimic grav!