| UnNecunoscut20 a întrebat:

am o problema as vrea sa dau jos grasimea si sa fac ceva muschi. vreau sa am macar 4 patratele la abdomen. Am incercat sa fac abdomene pe fiecare zi sa mananc sanatos (legume, fructe si ciorba pe fiecare zi ) nu a mers am facut asta timp de 6-7 luni. ce sa mai fac?

P.S. Tin sa mentionez ca am 14 ani si sunt cam scund 1.46
Scuze pentru categorie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dishea a răspuns:

Macar 4 patratelerolling on the floor
Hai c-asta a fost tare
Eu zic sa ti le desenezi dupa modelul din caietul de mate si sigur ies mai mult de 4thinking

| UnNecunoscut20 explică:

De parca tu esti unu mare si tare pun pariu ca esti un copil de 9 ani care nu are ce face