| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de ceva timp. Daca beau bauturi reci sau daca pornesc conditionat, dupa ce se raceste camera incep sa tusesc. Este o tuse productiva. Care ar fi sintomul si care este remediul?
DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ONR1R4 a răspuns:

Autodistrugerea totala lasa bautura omule eu am 21 de ani si n-am baut o singura data macar ati distrugi viata singur pune mana pe carte lasa astea economistste bani da de permis iesi afara an lume plimbate fa ceva an biata

Altfel ferească dumnezeu nici nu vreaunsa sxhriu de ce bol poti damaj ales an zilele astea an care la orice alimten contine cancerigene si multe alte prosti