| crystalclear a întrebat:

Am o problema de mic, sunt foarte slab.
Mananc de obicei regulat dar tot nu ma ingras
Adica na am 60 de kile dar nu arat ok
Toata lumea imi spune ca sunt prea slab.
Imi puteti da un sfat cum sa pun un pic de grasime pe mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti tanar si ai un arzator bun de grasimi, aproape de 30 de ani nu vei arde grasimiile asa repede si te vei ingrasa

| Shammal a răspuns:

In primul rand in loc de idea ca esti foarte slab pune greutatea ideala pe care vrei s-o ai ( de fiecare daca cand iti vine in cap pff sunt slab imediat spune "am 70kg", "vreau sa ajung la 70kg" ceva in sensul asta).
Poti merge la sala iar aici iti recomand sa te uiti prin informatiile de pe www.antrenorulmeupersonal.ro
Mananca normal si simte-te bine in corpul tau, asta o te ajute in schimbarea pe care vrei s-o faci.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă este necesar să te mai îngraşi.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Nu ti-as dori sa vrei sa pui grasime pe tine. Nu trebuie sa pui la suflet ce spune lumea!

| helpme25 a răspuns:

Ai macar 180 cm ca sa zici ca esti slab? Ea si te calmeazawinking
Poti sa incluzi dulciurile in alimentatie