| anonim_4396 a întrebat:

am o "problema" destul de intima, capul penisului meu nu este încă complet format, adică acesta mă doare dacă îl ating, am 17 ani.Ce ar trebui sa fac? Plus ca uneori mai are și un miros destul de aiurea, de la urina cred... aveți idee ce as putea sa fac? Sau de la ce este...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Canndii a răspuns:

*Față de pervers smug*
Pai, depinde, dacă o ai mare sau mică, sau dacă e albă sau neagră. Glumeam rolling on the floor)

Pai. In ce fel te doare? Adică... nu prea înțeleg. Și eu am o durere când îl ating, dar nu durere, ci un deranj, dar trece când încep sa... mai departe rolling on the floor)) Probabil nu e corect ce spun eu fiind mai mic ca tine, dar mirosul ori de la urina, ori niște bacterii ici-colo. Sau miroase de la transpirație.

Dacă delirez, e pentru ca e 5 dimineata rolling on the floor)

Bafta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e intima deloc.
E normal sa te doara, trece in timp.
Chestia cu mirosul poate fi din mai multe cauze.

| untaken a răspuns:

Ai putea sa-i dai foc si sa nu te mai inmultesti.

| JustAsimpleUser a răspuns (pentru untaken):

Ai putea sa nu mai comentezi aiurea, dacă tot o faci încearcă sa ajuți ca d aia ți ai făcut cont pe TPUwinking