| Get4Life a întrebat:

am o problema destul de rea, nu pot sa intru intr-o bataie ca daca dau/primesc una imi tremura picioarele incontrolabil, indiferent daca simt sau nu acea lovitura tot se intampla mereu, nici nu imi este frica de asa ceva dar e complet incontrolabila faza asta si ma gandesc ca poate am ceva... help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calciu. Lipsa de calciu. Cumpara fiole de calciu si ia una dimineata in fiecare zi. Bafta

1 răspuns:
| TheKings a răspuns:

Consuma calciu si fa un sport anume.