| AndreiTrifan a întrebat:

Salut TPU,am o problema destul de serioasa cred eu! De la un timp pur si simplu numai am energie deloc,sunt obosit tot timpul si am slăbit foarte mult in condiția ca mănânc foarte mult dar slăbesc si mai tot timpul sunt lipsit de energie nu am chef de nimic,mi-e foame tot timpul si urinez destul de des! Culmea este ca imediat cum mănânc orice mai ales când mănânc ceva dulce imi vine o energie foarte mare dar doar pentru puțin timp iar apoi iar ma simt slăbit! Ce părere aveti,o fi diabet sau altceva mai grav, va rog sa mi raspundeti, urmează sa ma duc la doctor dar as vrea sa aflu si ceva de la voi ce credeți ca am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de energie poate fi din cauza unei lipse de fier, magneziu.
Și restul nu ai spus ce mănânci și dacă bei multe lichide.

| xSega a răspuns:

Lipsa de calciu

| TrustMeIKnow a răspuns:

Sa nu fie de la stres, asa eram eu cand eram foarte stresat.

| Adrian926a a răspuns:

Ar putea fi o boala grava. Insista cand te duci la medic sa iti faca si o tomografie, si analizele de sange pentru ca nu strica!

| Id4any a răspuns:

Sa gandim pozitiv Fiecare schimbare aduce totodată noi sarcini de evoluție, noi mecanisme de adaptare. Efectul? Să ne maturizăm! Să devenim persoanele care vrem să fim!

https://www.revistaioana.ro/......oi-refaci/

| AndreiTrifan explică (pentru Id4any):

Va multumesc mult pentru aceste raspunsuri motivaționale, dar totuși ma voi duce la doctor pentru niste analize! Multumesc mult!

| Id4any a răspuns (pentru AndreiTrifan):

Bafta

| iPunkt a răspuns (pentru Id4any):

Ce?