| IonutMihai97 a întrebat:

am o problema, eu nu am pofta de mancare, nu prea mananc, asa ca cum fac sa mai pun cateva kilograme in plus?
Am 17 ani si 59kg si vreau ca pana sa inceapa scoala sa fiu mai grasut laughing)
ce imi recomadati? pastile...vitamine...ceva?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa ceri niste vitamine pentru ingrasare la farmacie si sa te apuci de sala sa pui masa musculara pe tine.

bursuc001
| IonutMihai97 explică (pentru bursuc001):

Mersi pentru sfaturi... O zi buna

| bursuc001 a răspuns (pentru IonutMihai97):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îți recomand VITAMAX. îți face poftă de mâncare.