| BuffaloSoldier a întrebat:

Am 13 ani si am baut un energizant monster. Pot sa patesc ceva? Mentionez ca nu am mai baut energizante.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Hm, de ce nu ai intrebat inainte sa bei?

Ingredientele si procentele difera de la energizant la energizant. Monster in principal contine Glucoza, dupa Taurina, Cafeina.
Ingredientele respective singure si in combinatie produc sau ajuta la producerea energiei.
Prin urmare, o sa fii putin mai energic, nu ti se va intampla nimic rau!
Nu consuma seara!

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De la un energizant nu vei pati nimic, insa ar fi o idee buna sa nu faci din asta un obicei pentru ca sunt destul de daunatoare, mai ales la varsta ta. Ai baut unul, ai vazut cum e, acum gata, opreste-te.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu vei pati nimic, stai calm. Poate vei fi puțin mai agitat/energic dar in rest nimic nou.

| VenomMMA a răspuns:

Daca ai probleme cu inima, da. Daca esti alergic la vreun ingredient din energizant, da. In rest... cam atat. Doar c-o sa ai putina energie.

| OneCs a răspuns:

Te asigur ca nu o sa patesti nimic, numai ca la noapte s-ar putea sa nu te ia somnul.

| MOvidiu a răspuns:

Nu are nici o treaba..doar ca vei fi mai energic.happy
Sper ca nu l-ai amestecat cu whiskey..in rest.e ok happy

| RatoiBot a răspuns:

O să fii puţin energic de la ingredientele pe care sunt puse în acel energizant. Nu păţeşti nimic, te sfătuiesc să nu bei mai multe pe zi (bei unu, este de ajuns).