| anonim_4396 a întrebat:

Joi acum 2 saptamani am baut o cafea si apoi 2 energizante, saptamana viitoare am baut toata saptamana 3 L de energizant, dupa care azi am mai baut o cafea si 1 L energizant, inca nu simt nimic la inima, de ce? cam ce-as putea pati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca se intampla asa de pe 1 zi pe alta?

| Ara997 a răspuns:

De aia, ca esti tanar si ai organele sanatoase (inca )
energizantele sunt o crima pentru ficat. da na. unii cred ca e mai cool la 2 metrii sub glie decat afara la soare

| DovleacTurbat a răspuns:

Inca e devreme. Este timp si pentru probleme laughing.

| Hexiled a răspuns:

Saptamana trecuta* voiam sa zic nu saptamana viitoare laughing

| Elegant a răspuns:

Doresti sa iti faci rau din cate vad. Iti poate ceda inima in orice moment, cand nu te astepti. Pur si simplu, te i-a ameteli, ti-e rau, te inteapa inima si apoi "iti sta inima". Poti muri. II faci rau organismului tau.

| Wamper123 a răspuns:

Încerci sa te sinucizi cu energizant și cafea?

| Hexiled a răspuns (pentru Wamper123):

Pur si simplu s-a inimerit sa beau una dupa alta. De ex am baut energizant si mi s-a oferit o cafea si nu puteam sa refuz