| HotDark a întrebat:

Am o problema sa va explic eu am avut rupta mana stanga de trei ori si fara nici o operatie si alaltaieri am picat de pe skateboard de pe rampa si nu mi am simtit mana stanga vreo trei minute oare sa fie rupta? ma doare ft rau in continuare mai ales seara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Pai cum ai putut sa stai cu ea asa? Nu te-a durut? Fugi repede la medic.Ai o viata inainte si ai nevoie de maini ca sa poti muncii, sa iti intretii familia.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la doctor.Rupta de 3 ori? Ai grija sa nu creasca in locul ei una de frasin daca mai stai cu ea asa.

| ICHBalexnunu a răspuns:

Du-te la doctor si sa stii ca de data asta e posibil sa te opereze!sad

| ICHBalexnunu a răspuns:

Da normal!