| Fernando628 a întrebat:

Salut TPU. Am o problema. Sunt baiat si am 17 ani. Penisul meu este prea gros si am dureri cam mari, cand este in erectie maxima am o durere groaznica din cauza grosimii. Simt ceva greu, greu. Cateodata ma doare groaznic. Imi recomandati ceva? Chiar nu stiu!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IreneNemteanu a răspuns:

Un consult la medic in prima etapa.
Am avut prieten cativa ani cu penisul foarte gros si nu l-am auzit niciodata sa se planga in momentul erectiei, deci, teoretic nu de aici ar fi problema.
Sa nu ai o problema vasculara eventual, de aici si recomandarea de a vizita totusi un medic, intrucat optiunea de a renunta la erectii, ca sa nu mai doara, o eliminam happy