| GhergheMarius20 a întrebat:

Am 14 ani! Am facut o comanda de Titan gel pe net! Il folosesc de aproape 3 saptamani! Si penisul meu a început să se ingroase rau de tot! Inainte sa folosesc titan gel era destul de gros si dupa ce am inceput sa il folosesc a început să mi se ingroase rau de tot! Cand este în erectie am o durere foarte mare! Si il simt extrem de greu! Într-o zi mi-am dat cu tot deodata pe penis si cred ca din cauza asta! Nu mai pot de durere este prea gros! Jur ca ma doare îngrozitor! Nu mai pot rezista de durere!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești doar un troll plictisit. Titan gel nu ajută la nimic. Doar ia banii la oamenii proști și creduli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creșterea are loc sub influența hormonilor, e ceva ce pleacă din interior. Ceea ce scrii tu aici e aberant...