| mustafagamer a întrebat:

am o probleme azi dimineata m-am trezit cu o durere mare la gat adica cand misc capu ma doare rau sau daca ma misc brusc ma doare puteti sa-mi spuneti ce sa fac va rog nu mai suport va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| wolfrram a răspuns:

Sigur ai dormit stramb, cu gatul indoit, mi s-a intamplat si mie.Incearca sa nu faci miscari bruste rotesteti usor capul ca la gimnastica sau maseaza-te acolo unde te doare. Sper ca te-am ajutat. happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai grija cum pui capul in paerna data viitoare, probabil ai dormit rau cu el.
Incearca sa masezi putin zona.
Te pup!

| neymar94 a răspuns:

Da...am patit-o si eu...e de la dormitul rau! Singurul lucru care il poti face in acest moment este sa stai calm ca nu ai patit cine stie ce si sa nu fortezi acea zona.pt ca pana maine dimineata iti va trece.

| mustafagamer explică:

Ms pentru raspunsurii

| Sephire a răspuns:

Mie mi se intimpla asta foarte des din cauza ca dorm stramb. Sigur ai dormit stramb. Cel mai bine e sa faci gimnastica la gat si apoi trecewinking

| super11vale a răspuns:

Bea un paracetamol si stai putin apoi punte la somn si cand te trezesti daca tot te doare du-te la docto si el iti da ceva de gat ca el stie mai bine