| eu1992 a întrebat:

Azi dimineata cand m-am trezit nu puteam sa ma misc capu cand il ridicam ameteam brusc si dupa o vreme am putut si dupa ore tot ameteam asa putin cand ma apelecam doar ameteam la ridicare... ii prima oara cand patesc asa ceva...

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Chiar nu stiu ce e worried
Si mie mi se intampla asta mereu straight face

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la un medic pentru investigatii si tratament, poate fi o lipsa de calciu, dar poate fi ceva mai grav...

mira
| mira a răspuns:

Medicul de familie te poate trimite la ORL daca ai si vertije.Simti ca se invarteste pamantul cu tine? S-ar pute sa fie nevoie si de investigatii mai laborioase.Nu amana.

| Parintele a răspuns:

Pentru inceput incearca o aspirina.

| cristi27 a răspuns:

Poate sa fie o lipsa de calciu, poate nu ai dormit confortabil, sper sa iti treaca repede, sanatate multa

| mioara a răspuns:

Poate ai vreo cadere de calciu du-te la farmacie si ea magneziu.

| yoanna73 a răspuns:

Mananca ceva cu sare. e posibil sa ai tensiunea mica.eu ameteam si in somn.

| gyanina a răspuns:

Si eu patesc asa de multe ori... poate fi din multe cauzethinking la mine a fost problema lipsa de calciu... am mers la doctor big grin te sfatuiesc sa faci la fel sa nu ai de suferit mai inkolotongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur e cadere de calciu. Am patit si eu la fel, am fost dusa de urgenta la spital si acolo mi-au spus sa iau calciu cu magneziu impreuna.Sa nu te astepti sa iti treaca fff repede asta poate dura fff mult sa se fixeze calciu in organism, eu si acum mai am caderi de calciu dupa ce fac pauza.