| robertionel a întrebat:

Salut TPU! Am și eu o întrebare!
Am 16 ani și as vrea sa îmi măresc nivelul de testosteron, am auzit că pot face chestia asta ori cu tratament ori cu pastile de testosteron, problema este "La vârsta mea de 16 ani, pot cumpăra niste pastile pentru creșterea testosteronului, va rog care știe să îmi răspundă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, la varsta ta este bine sa nu umbli la hormoni, ca te poti face de 150kg!

| Brizbriz a răspuns:

Testosteronul in excess are niste efecte secundare destul de tampite, ce ar fi sa consulti un medic?