| Prietenosu a întrebat:

DAU FUNDA!

Acuma cateva zile mi-a crescut flocii la penis si nu stiu cum sa me epilez este prima data! Va rog ajutati-ma big grin scuzati de limbaj.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cu maşina de tuns(gazonul)!

| 1000bodies a răspuns:

Cica scuzati de limbaj... Chiar nu puteai sa spui par?! In fine. daca abia ti-a crescut de ce sa epilezi 3 fire? Mai asteapta si tu. Cati ani ai?

| Prietenosu explică (pentru 1000bodies):

Am vrut sa spun cum o sa ma epilez!

| BlueMuffin a răspuns:

Taie penisul.