| notmonkeys a întrebat:

Ok...intrebarea asta o sa sune ciudat...peste cateva zile imi fac ziua si vreau sa port o rochita neagra cu niste UGG-uri. da' problema e ca vreau sa m epilez sub brat laughing si nu stiu cu ce, adica e prima data tongue

plz dau funda laughing dati si voi cadou un raspuns

7 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Daca vrei sa scapi mai repede incearca cu benzi depilatoare [aprox 8 lei de la farmec] sau poti incerca cu epilatorul ca nu doare tare. Spor la lucruhappy

| mdany a răspuns:

Buna.La multi ani.laughing Pai poti incerca sa te epilezi cu asa-zisele lame de ras de unica folosinta, etc., sau. cu altceva nu prea stiu ce sa iti zic.In orice caz incerca lamele de ras pentru ca cu ceara si prostii dinelea nu prea tine la sub brat.
O zi buna.

| Rustin a răspuns:

Pfuuuuu...
pai
1 foarfeca-tunzi pan te ia dracu
2 aparat de tuns - risti sa se strice sau sa ramai fara baterie
3 ceara
4 nu-s
Bafta si succes!

| annna a răspuns:

Cu cearawinking...este foarte buna...succes!

| chupachups1234 a răspuns:

Cu lama sau crema. Simplu. Daca vrei cu ceara da doare si te chinui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aparatul de ras. big grin evident

| notmonkeys explică:

God am 12 ani cum sa se strice laughing)) adica de abia a aparut