| Popescu_Florin_1998_INha a întrebat:

Stie careva ce boala pot sa am daca vomit (nu mult) ceva amar de culoare mai spre portocaliu si nu ma pot opri din tusit inainte de a vomita? se intampla numai smseara. De la ce credeti ca este? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Cred ca ai ceva probleme la fiere...
Nu ezita si cere sfatul medicului de familie.
Ori poate ai infectie in gat.
O zi buna happy

| Madesz a răspuns:

Stiu cum e. Și eu aveam aceleași simptome pe care le ai acum. Pe mine mă mai durea capul. Nu știu dacă și pe tine te durea...