| Pop_Larissa_Maria_1995 a întrebat:

Am si eu o perioadă mai grea... Am 11 ani, si ma doare mai in sus de frunte, ametesc(simt ca am capul greu), si simt ca imi ia foc capul, acum o săptămână am iesit din spital, nustiu ce sa fac va rog ajutati ma...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| teroristulpainialromaniei12 a răspuns:

Se numeste febra. Stai acasa.

| BobicaFarDeFrica a răspuns:

Spune-i mamei tale sa iti faca un ceai. Si invoieste-te la scoala daca vrei sa iti treaca mai rapid. Eventual mai du-te odata la spital si spune-le ca nu a incetat durerea. Poate te vor ajuta cu niste medicamente. (Nu esti obligata sa faci ce spun eu)

| Pop_Larissa_Maria_1995 explică:

Am uitat sa menţionez ca nu ard, doar simt ca ard...