| Marius574Albert6 a întrebat:

Salut! TPU, Am și eu o problemă - Acum 2 luni m-am tăiat la un deget și am fost operat la chirurgie plastica, am stat 4 săptămâni cu ghipsul și cu o tija metalica" în deget. Acum de o luna am început recuperarea dar nu pot să îndoi degetul" Și am și o întăritură în zona în care este tăietura, ce aș putea să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Cere sfatul unui medic.