| Mariusjrr21 a întrebat:

Salut! Am fost tăiat la un deget și operat la chirurgie plastica, și am avut o tija în deget și atela, am câteva zile de când am început să folosesc degetul doar îl Pot mișc dar nu pot să-l îndoi, țin să menționez că și la celalte degete am avut problemă cu mobilitatea dar ți-au dat drumul, îl voi mai putea îndoi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pă ăla de te-a operat ar trebui să-l intrebi. Sau deja ți-a spus ceva...

| Mariusjrr21 explică (pentru sierra1):

Mi-o zis că da, dar trebuie să fac exerciții de kino terapie

| sierra1 a răspuns (pentru Mariusjrr21):

Atunci crede-l!

| 199onur7 a răspuns:

Da. Dar trebuie sa mergi urgent la medicul de familie sa vezi ce s-a întâmplat.mai exactă.