| Mariusjrr21 a întrebat:

Salut acum 2 săptămâni m-am tăiat la degetul mic de la mâna cu drujba și am fost operat la chirurgie plastica reconstructiva și mi s-a introdus o tija în deget, simt degetul și îl pot mișca "nu am niciun tendon tăiat nici nerv credeți că voi mai putea folosi degetul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Normal da. Daca nu ai tendoane tăiate sau alte lucruri de genul se poate.